صفحه اصلی > اخبار : جریمه سنگین شرکت‌های آمریکایی برای استفاده از واتساپ

جریمه سنگین شرکت‌های آمریکایی برای استفاده از واتساپ

جریمه سنگین شرکت‌های آمریکایی برای استفاده از واتساپ

به نقل از خبرگزاری ایسنا، رگولاتورهای آمریکا، هشت شرکت را مجموعا ۱۱۱ میلیون دلار به دلیل استفاده از واتس‌اپ و سایر کانال‌های پیام‌رسانی تائید نشده برای مذاکرات تجاری، جریمه کردند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) اعلام کرد که هشت شرکت کارگزاری و واسطه‌گری، مشاوران سرمایه گذاری و آژانس اعتبارسنجی، از جمله پرلا واین برگ، اینتراکتیو بروکرز، فیفت ترد سکیوریتیز و نووین سکیوریتیز موافقت کرده‌اند که مجموعا ۹۱ میلیون دلار جریمه به این رگولاتور بپردازند.

شرکت اینتراکتیو بروکرز همچنین موافقت کرد که ۲۰ میلیون دلار به کمیسیون معاملات آتی کالا بپردازد تا اتهامات مربوطه را حل و فصل کند.

رویترز برای اولین بار در اوایل هفته گذشته گزارش داد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در حال نزدیک شدن به توافق با چندین شرکت وال استریت بر سر کوتاهی در ثبت سوابق است.

توافق‌های اخیر، نشان‌دهنده جدیدترین اقدامات اجرایی در برخورد دو ساله کمیسیون بورس و اوراق بهادار با استفاده وال‌استریت از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان تائید نشده است که تاکنون به صدور بیش از دو میلیارد دلار جریمه منتهی شده است.

از آنجا که شرکت‌ها، کانال‌های پیام‌رسان شخصی را زیر نظر نمی‌گیرند، استفاده از آنها برای بحث درباره کسب‌وکار، باعث می شود کارفرمایان تحت نظارت کمیسیون بورس و اوراق بهادار، الزامات ثبت تمام ارتباطات تجاری را زیر پا بگذارند. کمیسیون بورس و اوراق بهادار اعلام کرده که چنین سوابقی برای محافظت در برابر کلاهبرداری و سایر تخلفات ضروری است.

این کوتاهی‌ها شامل کارمندان در سطوح مختلف اختیارات، از جمله سرپرستان و مدیران ارشد بوده است.

آژانس‌های اعتبارسنجی «دی بی آر اس اینک» و «کِرول بوند ریتینگ» موافقت کردند که به ترتیب هشت میلیون و چهار میلیون دلار بپردازند.

مطالعه مطالب
درآمد گوگل چقدر است؟ این درآمد از کجا می‌آید؟

بر اساس گزارش رویترز، کمیسیون بورس و اوراق بهادار اعلام کرد کارمندان هر دو شرکت در حفظ ارتباطات الکترونیکی، از جمله پیام‌های خارج از کانال در دستگاه‌های شخصی و کاری کوتاهی کرده‌اند. آژانس «دی بی آر اس اینک» همچنین به تخلفات مربوط به رتبه بندی برخی از اوراق بهادار تجاری با پشتوانه وام مسکن متهم شد.

پشتیبانی سایت

پشتیبانی وب سایت وین تیپ، برای ارسال پیشنهادات و درخواست آگهی کافیست به آیدی wintip در تلگرام پیام دهید.
پست های مرتبط

آشنایی با ترفندهای افزایش فالوور تردز

آیا می‌دانستید که تنها 25% از افراد توانسته‌اند با افزایش فالوور دیده…

21 بهمن, 1402

درآمد گوگل چقدر است؟ این درآمد از کجا می‌آید؟

گوگل یکی از بزرگ‌ترین و موفق‌ترین شرکت‌های دنیا است که در زمینه…

20 آبان, 1402

چطور برای کنکور درس بخوانیم ؟

در دوران دبیرستان، کنکور یکی از مهم‌ترین چالش‌های تحصیلی زندگی شما خواهد…

7 آبان, 1402

دیدگاهتان را بنویسید